Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
GENÇLİKVARSABENDEVARIM

Buradasınız: Haberler - Gençlikvarsabendevarım

924 görüntülenme - Tarih: 25.12.2015    YAZDIR

Erzincan Gençlik Meclisi GençlikVarsaBendeVarım diyerek yola çıktığı 2016 planlamaları için; Erzincan'da aktif olarak faaliyet gösteren Üniversite Kulüpleri, Gençlik Vakıfları ve Gençlik Dernekleri başkanları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

Erzincan Kent Konseyi Eğitim Salonu’nda düzenlenen toplantıda, öncelikli olarak katılımcılara Gençlik Meclisi hakkında bilgiler verildi. Düzenlenen bu organizasyonda Erzincan'da gençlerin sorunları, gençlerin beklentileri ve Erzincan Gençlik Meclisi’nin bu konu hakkında neler yapabileceği konuşuldu. Katılım gösteren temsilciler ise yapmış ve yapacak oldukları faaliyetler hakkında bilgi verdiler. Toplantıya katılan tüm kulüp, vakıf ve derneklerin Erzincan gençleri adına, ortaklaşa düzenleyebileceği etkinlikler ve organizasyonlarhakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Erzincan Gençlik Meclisi Başkanı Ahmet Keleş toplantıyla ilgili; "Farklı ve renkli fikirlerin ortaya çıktığı toplantı bizler açısından oldukça verimli geçti. Birlikte hareket ederek Erzincan'da gençler adına çok faydalı işlere imza atacağız. Gençliğin olduğu her yerde Erzincan Gençlik Meclisi’de olacak. Kapımız her zaman tüm gençlere ve gençlik için çaba gösteren kulüplere açıktır. . En kısa sürede 2016 yılında düzenleyeceğimiz faaliyetler ile tekrar bir araya geleceğiz. Katılım gösteren tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum." dedi

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR