Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ESNAF TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Buradasınız: Haberler - Esnaf Toplantıları Devam Ediyor

772 görüntülenme - Tarih: 16.12.2015    YAZDIR

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy düzenlediği çeşitli programlarla ve gerçekleştirdiği ziyaretlerle hemşerilerimizle buluşmaya devam ediyor.

 

17 Aralık Perşembe günü sabah saatlerinde  Fevzi Paşa Çarşısı esnafıyla bir araya gelen Başkan Başsoy'a Başkan Yardımcıları Halit Mutlu, Karabey Atıcı ve Sami Mollaoğulları eşlik etti.

 

Yaklaşık iki saat süren toplantıda belediye çalışmalarını Fevzi Paşa Çarşısı esnafına anlatan Başkan Başsoy, onların talep ve önerilerini dinledi.

 

Daha sonra bir konuşma yapan Başkan Başsoy "Göreve geldiğimiz günden itibaren çalışmalarımızı aciliyet acz eden konulara öncelik vererek gerçekleştirdik. Şehrimizin en önemli problemi Cansuyu projesiydi. Su varsa hayat vardır. Yedi yıl önce başlatılan proje %3’ler civarındaydı. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar neticesinde %90’lara çıkardık. Projenin sonlanmasıyla beraber yol ve kaldırım problemini de hızla çözdük. Şehrimizin diğer bir problemi olan asfalt probleminde ise %70 oranında tamamlandı. Şehrimiz gerek ulaşım gerek sağlık gerekse yaşam şartları açısından Türkiye’nin en yaşanılabilir kentleri arasındadır. Ancak bunları yeterli bulmuyoruz. Hayata geçireceğimiz projelerle kentimiz daha da yaşanılabilir bir kent olacaktır. Yeter ki biz bir olalım diri olalım hep beraber Erzincan hep beraber Türkiye olalım "dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR