Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ERZİNCAN'DA

Buradasınız: Haberler - Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzincan'da

1028 görüntülenme - Tarih: 26.11.2015    YAZDIR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayburt’ta katılacağı toplu açılış töreni programı için bugün öğle saatlerinde ANA uçağı ile Erzincan’a geldi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile birlikte Erzincan’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Erzincan Milletvekilleri Sebahattin Karakelle, Serkan Bayram Belediye,Başkanı Cemalettin Başsoy, kamu kurum ve kuruluşları yöneticileri ile çok sayıda vatandaş karşıladı.


Havaalanında hemşehrilerimize hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan “Bayburt’ta toplu açılış töreni olacak. En yakın zamanda Erzincan ve Gümüşhane’ye de ziyaret için geleceğim. Bir şeyi özellikle istirham ediyorum. Aman birliğimizden taviz vermeyelim. Bir olalım, diri olalım, kardeş olalım, hep birlikte Türkiye olalım. Siz birliğinizin gereğini yaptınız. Bundan sonra da yapacaksınız evelallah. Bizim Rabia'mız var. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. İnşallah geleceğe böyle yürüyeceğiz” dedi

 

Ardından Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a 24Erzincan Spor forması ve atkısı hediye etti.

 

Cumhurbaşkanımız Erdoğan daha sonra Bayburt’a hareket etti. Erdoğan Bayburt’ta toplu açılış törenine ve Bayburt Üniversitesi’nin akademik açılış yılı törenine katılacak.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR