Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAKAN GÖNÜL BELEDİYE ZİYARETİNDE

Buradasınız: Haberler - Bakan Gönül Belediye Ziyaretinde

889 görüntülenme - Tarih: 05.11.2015    YAZDIR

Milli Savunma Bakanı  Vecdi Gönül bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Erzincan'a geldi. Bakan Gönül, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy'u makamında ziyaret etti.

Ziyarete, Bakan Vecdi Gönül ile birlikte Vali Süleyman Kahraman, Erzincan Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram  ile siyasiler ve belediye meclis üyeleri de katıldı. Belediye Sarayı önünde Başkan Başsoy, Belediye Meclis Üyeleri, belediye yöneticileri ve zabtalar tarafından karşılanan Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, daha sonra Belediye Şeref Defterini imzaladı.

Heyet Başkanlık Makamında ağırlandı. Erzincan Beloediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Bakan Gönül'e, bir hoşgeldiniz konuşması yaparak ardından da belediye çalışmaları hakkında brifing verdi.

Brifing sonrasında, Başkan Başsoy'a çalışmalarından dolayı teşekküreden Bakan Gönül, "Erzincan benim içimde çok önemli bir yere sahip. Ben bu toprakların yetiştirdiği birisiyim. Annem,babam burda yatıyor. Kentimiz önemli siyasetçilerin yetiştirildiği bir yer. Bu kadar çok siyasetçi yetişen yerde Başkan olarak görev yapmak çok büyük bir sorumluluk almaktır. Göstermiş olduğunuz çabalardan ve başarılardan dolayı teşekkür ediyorum. Çıktığınız bu  zorlu yolda başarılarınızın devamını diliyorum."dedi.

Heyet ikramlar eşliğinde bir süre sohbet etti. Bakan gönül yaklaşık 1 saat süren ziyaretinin ardından belediyeden ayrıldı.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR