Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ERSEVENLER’DE ASFALT BAŞLADI

Buradasınız: Haberler - Ersevenler’de Asfalt Başladı

1015 görüntülenme - Tarih: 03.09.2015    YAZDIR

Bu yıl yol ve kaldırım problemini ortadan kaldırmak için ver gücüyle çalışan Erzincan Belediyesi şimdide Ersevenler Mahallesinde çalışmalara başladı. Hiç asfaltı olmayan bu mahallede 4.500 ton asfalt kullanılarak 5.700 m. asfalt kaplaması gerçekleştirilecek.

Bölgede yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Uzun yıllardır hizmet almayan bu mahallemizde de çalışmalarımıza başladık. Hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layık. Biz istiyoruz ki Avrupa’nın modern kentlerinde ne varsa şehrimizde de aynısı Erzincan’da da olsun. Diğer mahallelere hangi hizmeti yapmışsak bu mahalleye de aynı hizmeti götüreceğiz. Burada çalışmalarımız hızla devam edeceğiz. Mahallemizin bir taziye evine ihtiyacı var. Ayrıca bu mahalleye bir basketbol sahası ve halı saha yapacağız. Hemşehrilerimizin daha konforlu ve daha modern bir yaşam sürmelerini sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız. Mahallemizin yıllarca çözülemeyen tapu problemini de çözdük ve en kısa sürede tapularını kendilerine takdim edeceğiz. İnşallah önümüzde ki yıl şehir genelinde gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaları tamamlayacağız. Geldiğimiz gün de söylediğimiz gibi hemşehrilerimizin efendisi değil hizmetkârıyız. Gerçekleştireceğimiz çalışmalar neticesinde şehrimiz Türkiye’nin en güzel en şirin kentlerinden birisi olacak” dedi.

Ersevenler Mahallesi Muhtarı Ali İhsan Polat ise Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR