Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ZİRAAT OKULU MEZUNLARI YILLAR SONRA BULUŞTU

Buradasınız: Haberler - Ziraat Okulu Mezunları Yıllar Sonra Buluştu

1257 görüntülenme - Tarih: 16.08.2015    YAZDIR

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’un da aralarında bulunduğu Erzincan Ziraat Okulu Mezunları düzenlenen programla bir araya geldi.

Erzincan öğretmen Evinde düzenlenen programda birbirleriyle özlem gideren 1978-1979-1980 mezunları, geceyi okullarında geçirdikten sonra  Terzi Baba Türbesi ile Ekşisu ve Çağlayan mesire alanlarını ziyaret ettiler.

Düzenlenen programda bir konuşama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Uzun yıllardır görmediğimiz arkadaşlarımız görebilme imkânına kavuştuk. Tabi aramızdan ayrılanlar olmuş onlara Allahtan rahmet diliyorum. 37 Yıl sonra tekrar bir aradayız. Bu buluşmadan dolayı İrfan Kavlak arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Aramızda şehir dışından gelen arkadaşlarımız ve kıymetli öğretmenlerimiz bulunuyor. Bu program vesilesiyle güzel şehrimizi ziyaret etme fırsatı buldular. Umarım güzel hatıralarla kentimizden ayrılırlar. Bizim bu görevlere gelmemizde en önemli etmen kıymetli hocalarımızdır.Bizleri çok iyi yetiştirdiler.Onlara sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR