Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ERZİNCAN BELEDİYESİ HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Buradasınız: Haberler - Erzincan Belediyesi Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi

1175 görüntülenme - Tarih: 16.06.2015    YAZDIR

Erzincan Belediyesi tarafından personel motivasyonunu yükselmek ve sosyal bağları güçlendirmek maksadıyla bu yıl üçüncüsünü düzenlenen Birimler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası tamamlandı. 15 takımın mücadele ettiği turnuvada İşletme Müdürlüğü Parkomat takımı,  birinci olurken ikinci Fen İşleri Müdürlüğü ikini ci olurken yine İşletme Müdürlüğü üçüncü oldu.

16 Haziran Salı günü kupa törenine katılan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Spor, birliği beraberliği kardeşliği motivasyonu yükseltir. Bizde birimlerimiz arasındaki kardeşliği ve motivasyonu yükseltmek maksadıyla Başkanlık Kupası adında bir turnuva düzenledik. Bu turnuvaya katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Erzincan Belediyesi olarak spora ve sporcuya büyük destek veriyoruz. 1180 yakın lisanslı sporcumuzla ulusal ve uluslar arası platformda şehrimizin tanıtımına katkı sağlıyor katıldığımız turnuvalarda Türkiye ve dünya şampiyonları çıkartıyoruz ” dedi.

Başkan Başsoyun konuşmasının ardından birinci ,ikinci ve üçüncü olan takımlara kuparı Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy,Belediye Başkan Yardımcısı Şükrü Beyitoğluve Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği başkanı Oğuz Tekcan tarafından verildi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR