Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ASFALT TAKSİM MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR

Buradasınız: Haberler - Asfalt Taksim Mahallesinde Devam Ediyor

1293 görüntülenme - Tarih: 02.06.2015    YAZDIR

Erzincan Belediyesi, kentin en önemli problemi olan ve yıllardır hemşehrilerimiz tarafından en büyük eksiklik olarak ifade edilen, yol ve kaldırımlardaki problemleri çözmek üzere çalışmalara devam ediyor.

Erzincan Belediyesi altyapı çalışmaları nedeniyle tahrip olmuş cadde ve sokaklarda kaplama çalışmalarına hız verdi. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üst yapı çalışmalarını sürdürerek belediye kaynaklarını tasarruflu bir şekilde kullanmaya gayret eden Erzincan Belediyesi, Taksim Mahallesinde çalışmalara devam ediyor.

3 Haziran Çarşamba günü bölgeyi ziyaret ederek çalışmalar ile ilgili bilgi alan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Şehrimizin en büyük problemi olan kaldırım ve yol problemini çözmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda Halitpaşa ve Mimar Sinan Mahallelerinde kaldırım çalışması yürütüyoruz. Ayrıca Halitpaşa Mahallesinde yine asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Bir diğer asfalt çalışması ise Havaalanı Yolu olarak kullanılan güzergahta gerçekleşiyor. Sadece bu yolda 10.000 tona yakın asfalt kullanılacak. Geçtiğimiz yıl yaklaşık olarak 60 km asfalt 20 km parke kaplaması gerçekleştirdik. Bu yıl ise asfalt ve kaldırım çalışmalarına 30 milyon TL’lik bütçe ayırdık. Bu işi kalıcı olarak çözeceğiz.”dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR