Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
YILDIRIM, AİLE DANIŞMANLIK MERKEZİNİ HİZMETE AÇTI

Buradasınız: Haberler - Yıldırım, Aile Danışmanlık Merkezini Hizmete Açtı

2388 görüntülenme - Tarih: 01.06.2015    YAZDIR

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’un 24 projesinden biri olan AİDEM’in açılışı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım tarafından gerçekleştirildi.

1 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirilen açılış törenine Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Belediye Yöneticileri, siyasi parti temsilcileri ve milletvekili adayları katıldılar.

Törende Uzman Psikolog Aybüke Aslan tarafından Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım ve beraberindekilere açılışı gerçekleştirilen AİDEM’in amaçları hakkında kısa bir sunum yapıldı.

Daha sonra bir açıklama yapan Yıldırım “Erzincan Belediyesinin Sosyal Belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirdiği çalışmalar çevre illere örnek oluyor. Açılışını gerçekleştirdiğimiz AİDEM ile birey ve ailelere psikolojik destek ve rehberlik hizmeti verilerek, sağlıklı bireyler ve bunun neticesinde güçlü ailelerin oluşumuna katkı sağlanacak. Ben bu hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy’a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum.”dedi.

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy da yaptığı açıklamada, “Sosyal belediyeciliğin önemini anlayan ve buna göre uygulamalar geliştiren bir belediyeyiz. Bu sebeple bu gün hizmete sunduğumuz projeyi, seçim beyannamemizde zikretmiş ve göreve gelir gelmez çalışmaları başlatmıştık. Şehrimizde bir eksikliği daha gidermiş olduk. Hemşehrilerimize özellikle aile hayatlarında karşılaştıkları problemlerin çözümünde rehberlik hizmeti verecek, psikolojik danışmanlık hizmeti verecek bu birimimizin kapıları her hemşehrimize açıktır.” Dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR