Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAKAN YILDIRIM ERZİNCAN’DA

Buradasınız: Haberler - Bakan Yıldırım Erzincan’da

1400 görüntülenme - Tarih: 31.05.2015    YAZDIR

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere 1 Haziran Pazartesi günü hava yoluyla Erzincan’a geldi.

Bakan Yıldırım’a Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle ve Bitlis Milletvekili Vahit Kiler eşlik ettiler.

Bakan Yıldırım’ı hava alanında Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, siyasi parti liderleri Milletvekili adayları ve çok sayıda hemşehrimiz karşıladı.

Havaalanındaki karşılama merasiminin ardından Bakan Yıldırım ve beraberindekiler Yeni Sanayi Sitesi esnafıyla düzenlenen kahvaltı programına katıldılar. Burada bir konuşma yapan Bakan Yıldırım “ Değerli hemşehrilerim bu gün Berat kandili. Öncelikle tüm İslam âleminin kandili mübarek olsun. Yaklaşan seçimlerin şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Bu şehir bize hep destek verdi. Bizde elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştık. Siz değerli hemşehrilerimize hizmet etmek bizim için en büyük mutluluk oldu. Şehrimize yaptıklarımızı sizlere anlatmaya gerek yok hepimiz görüyoruz. Sadece Ulaştırma Bakanlığı olarak ülke genelinde 30 katrilyon yatırım yapıldı. Erzincan’da ki miktarı ise 6.8 katrilyon.” dedi

Bakan yıldırım kahvaltı programının ardından Erzincan Belediyesini ziyaret ederek AİDEM açılışını gerçekleştirdi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR