Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BELEDİYE BAŞKANIMIZ BELEDİYE ÇALIŞMALARINI MUHTARLARA ANLATTI

Buradasınız: Haberler - Belediye Başkanımız Belediye Çalışmalarını Muhtarlara Anlattı

364 görüntülenme - Tarih: 02.05.2018    YAZDIR

Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, Belediyemiz tarafından son 4 yılda şehir genelinde yürütülen çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy ve beraberindeki muhtarlar gerçekleştirilen toplantının ardından Jeotermal Yaşam Merkezi, Kaplıcalar , İtfaiye binası, Piri Sami Hazretleri Türbe Cami ve Atık Su Arıtma Tesisini gezerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Daha sonra bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy “4 yılda şehrimize 125 Milyon liralık yatırım yaptık. Bu güne kadar şehrimizde 300km içme suyu hattı değiştirmesi 20km kanalizasyon, 20km yağmur suyu hattı, 12km içme suyu ishale hattının değiştirilmesi, Atık Su Arıtma Tesisinin revizyonu, İtfaiye binasının yenilenmesi, Jeotermal kaplıcaların yenilenmesi, yeni bir kreşin inşası, 15 Park, 10 adet Muhtar Evi, Ekşisu mesire alanın yenilenmesi bütün bunların yanında asfalt kaldırım çalışmaları gibi birçok çalışma gerçekleştirdik. Bunları sizlerde yakinen görüyorsunuz.” Dedi.

Mahalle muhtarları ise gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy teşekkür ettiler.

Gerçekleştirilen toplantıda Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy Belediye Başkan Yardımcılarımız eşlik ettiler.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR