Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
CAMİ KEBİR SOSYAL TESİSLERİNİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Buradasınız: Haberler - Cami Kebir Sosyal Tesislerinin Açılışı Gerçekleştirildi

708 görüntülenme - Tarih: 09.02.2018    YAZDIR

 Belediyemiz  tarafından geçtiğimiz aylarda Cami-i Kebir bahçesinde yapımına başlanan şadırvan, abdesthane, gasilhane ve toplantı salonunun inşası  tamamlanarak hizmete açıldı.

9 Şubat Cuma günü Sabah Namazına müteakiben gerçekleştirilen açılışa Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy, İl Müftümüz Yavuz Karabayır, Belediye Başkan Yardımcılarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Bedir Limon, Birlik Vakfı Erzincan Şubesi Başkanı Erdal Akpınar, İnönü Mahallesi Mahallesi Muhtarı Bahattin Yalçınkaya, Erzincan Yenişehir Cami Kebir Ve Kuran Kursu Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Başkanı Nurettin Kurdoğlu ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.

Açılışın ardından Erzincan Yenişehir Cami Kebir Ve Kuran Kursu Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Başkanı Nurettin Kurdoğlu Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’a gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy ise “Hemşehrilerimizin yoğun olarak kullandığı mekânlardan biri olan Cami-i Kebir cami bahçesinde bulunan şadırvan tuvaletler ve abdesthane yaklaşık 50 yıllıktı ve artık ihtiyaca cevap vermiyordu. Burayla ilgi geçtiğimiz bir proje hazırladık ve kısa sürede hizmete açtık. Ancak çalışmalarımız bununla kalmayacak statik ve açıdan çok önemli bir camimizde çevre düzenleme çalışmalarımız devam edecek. Emeği geçen her kese teşekkür ederim.” Dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR