Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ASSİSTT GENEL MÜDÜRÜ CEMİL YIDIRIM’DAN BELEDİYE BAŞKANIMIZA ZİYARET

Buradasınız: Haberler - Assistt Genel Müdürü Cemil Yıdırım’dan Belediye Başkanımıza Ziyaret

597 görüntülenme - Tarih: 01.02.2018    YAZDIR

Assistt Genel Müdürü Cemil Yıdırım, Genel Müdür Yardımcısı Bekir Yunus Uçar, Direktör Yasin Öztürk ,MHRS Müdürü Sayın Umut Yıldırım ve Türk Telekom İl Müdürü Recep Karakoç; Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy’u makamında ziyaret ettiler.

1 Şubat Perşembe günü Belediyemiz Hizmet Binasında gerçekleştirilen ziyarette bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy “ Çağrı merkezleri hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Artık bankacılık işlemlerinden tutunda otobüs bileti almaya kadar her türlü işlemi bir telofon konuşmasıyla anında gerçekleştirebiliyoruz. Şehrimizde yaklaşık 9 yıldır hizmet veren Assistt çağrı merkezi hali hazırda 1000 kişiye istihdam sağlarken ekonomimize de büyük katkı sağlıyor. Ayrıca diğer şehrimizde çalışarak kendini yetiştiren evlatlarımız kurumun diğer illerde açılan şubelerinde yönetici olarak çalışmaya başladılar. Ben ülkemizin en büyük çağrı merkezlerinden olan Assistt çağrı merkezi yöneticilerine şehrimizde gerçekleştirdikleri yatırım ve nazik ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy daha sonra  Assistt Genel Müdürü Cemil Yıdırım ve çalışma arkadaşlarına Erzincan Meslek Edindirme Kurslarında üretilen el işlemesi bakır tabak hediye etti.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR