Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
15 TEMMUZ TİCARET FUARININ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Buradasınız: Haberler - 15 Temmuz Ticaret Fuarının Açılışı Gerçekleştirildi

587 görüntülenme - Tarih: 26.05.2017    YAZDIR

Erzincan Belediyesi tarafından hazırlanan 15 Temmuz fuar alanının açılışı yapıldı. Barış Manço Parkı içerisinde yer alan 65 iş yerinin bulunduğu fuar alanı, 2 ay süresince hizmet verecek. Bu alanda  " Erzincan Ramazan" etkinlikleri de yapılacak.

25 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen programın Erzincan Vali Vekili Yaşar Kemal Yılmaz, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Ak Parti İl Başkanı Orhan Bulut, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “ Yaklaşık 65 esnafımızın katılımıyla gerçekleştirilen 15 Temmuz Ticaret Fuarı yaklaşık 2 ay sürecek. Ramazan etkinliklerini de bu alanda gerçekleştireceğiz. Ramazan bir eğlence ayı değildir, manevi bir atmosferde geçecek. Ağırlıklı olarak tasavvuf musikisine, orta oyunlarla, Hacivat-Karagöz, Kur'an-ı Kerim tilavetleri, ilahi grupları, Mevlevi gösterileri gibi birçok etkinliği hemşehrilerimizle buluşturacağız.

 İftar sofraları ise geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Atatürk Parkı havuz başında verilecek. Ramazanın içeriğine uygun olacak. Ayrıca sponsor olarak bu etkinliklerde çok büyük destekleri olan Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Çalık'a teşekkür ediyorum. "

Vali Vekili Yaşar Kemal Yılmaz ise, bu şekilde bir fuar alanı tertip edildiği için ilgililere teşekkür etti.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR