Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ERZİNCAN BELEDİYESİ, YATIRIM SEZONUNU TÖRENLE AÇTI

Buradasınız: Haberler - Erzincan Belediyesi, Yatırım Sezonunu Törenle Açtı

650 görüntülenme - Tarih: 18.04.2017    YAZDIR

Erzincan Belediyesi 2017 yılı içersinde 150 Milyon TL’lik bütçeyle yürüteceği çalışmaların ve projelerin Toplu Başlangıç Töreni ve Yatırım Sezonu Açılışını gerçekleştirdi.

 

Erzincan Belediye Sarayı önünde gerçekleştirilen törene Erzincan Valisi Ali Arslantaş Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İlyas Çapoğlu, , il protokolü ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören Erzincan Belediyesi Mehter Takımı Konseri ile devam etti.

 

Erzincan Belediyesinin 2016 yılı içersinde gerçekleştirdiği yatırımlar ve 2017 projelerinin sergilendiği sinevizyon gösterisinin ardından bir konuşma yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Göreve geldiğimiz günden itibaren çalışmalarımıza hiç ara vermeden sürdürdük. 24 projemizin çoğunluğunu gerçekleştirdik.  Bu yıl 35 km asfalt 55 km kaldırım çalışması gerçekleştirecek, 10 Binlerce çiçek ve ağacı toprakla buluşturacağız. Cumartesi Pazarı projesi, çok katlı otopark projesi ve kentsel dönüşüm projelerine ise bu yıl başlayacağız inşallah ” Dedi.

 

Başkan Başsoy’un açıklamalarının ardından kürsüye gelen Erzincan Valisi Ali Arslantaş ise şehir genelinde gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek bu yıl gerçekleştirilecek olan çalışmalarda da başarılar diledi.

 

Daha sonra yatırım sezonunun açılmasından dolayı il Müftüsü Yavuz Karabayır tarafından dua edildi. Protokol mensupları ve belediye çalışanları kurdeleyi birlikte kestiler. Ardından ise hayırlı bir sezon temennisi ile kurban kesildi. Program belediye araçlarının şehir genelinde gerçekleştirdiği seyir ile sonlandı.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR