Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞKAN BAŞSOY OKUL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Buradasınız: Haberler - Başkan Başsoy Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

345 görüntülenme - Tarih: 06.03.2017    YAZDIR

Katılımcı bir yönetim anlayışla çalışmalarını sürdüren Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, STK lar ve kamu kuruluşları toplantıları kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.

 

Geçtiğimiz günlerde Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürleri okul müdürleri katıldı. 

 

Programda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün Erzincan’ın özellikle son 15 yılda eğitim konusunda büyük bir ivme kazandığını ve bunun neticesinde başarılarında arttığını belirtti.

 

Milli Eğitim Müdürlüğü personeline belediye çalışmalarını anlatarak onların istek ve önerilerini dinleyen Başkan Başsoy ise  “ Göreve geldiğimiz günden itibaren çalışmalarımızı katılımcı belediyecilik anlayışıyla şekillendiriyoruz. Kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve hemşehrilerimizle birlikte sık sık bir araya geliyoruz. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok önemli” dedi.

 

Başkan Başsoy daha sonra Milli Eğitim Müdürü temsilcileri ile bir süre sohbet etti.

 

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR