Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞKAN BAŞSOY ORDU İŞ HANI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

Buradasınız: Haberler - Başkan Başsoy Ordu İş Hanı Esnafıyla Bir Araya Geldi

565 görüntülenme - Tarih: 23.11.2016    YAZDIR

Katılımcı belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam ediyor.

 

23 Kasım Çarşamba günü Ordu İş Hanı esnafıyla bir araya gelen Başkan Başsoy’a,  Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş, Belediye Başkan Yardımcıları Halit Mutlu, Karabey Atıcı ve Sami Mollaoğulları eşlik ettiler.

 

Belediye çalışmaları hakkında bir sunum yapan Başkan Başsoy, Başsoy “ 15 Temmuz gecesi ülkemizde yaşanan darbe gecesinde birçok vatandaşımız şehit oldu. İnsan hayatı yalcıca namus ve vatan feda edilir. İçimizde yetişen bu hainlere gerekli cevabı hep birlikte verdik. Ben bu karşı duruşunuzdan dolayı hepinizi kutluyorum. Göreve geleli yaklaşık üç yıl oldu. Bu zaman zarfında mesai arkadaşlarımızla birlikte 26 mahallemizin tamamında hiçbir ayrım gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sadece şehir merkezinde toplam 100 Milyon TL. Altyapı çalışmalarımızda sona yaklaştık. Arıtma tesisimizin kapasitesini artırdık. Türkiye’nin en modern atıksu arıtma tesisini inşa ediyoruz. 20km ye yakın kanalizasyon hattı,en az 200 km yakın asfalt,130 km ye yakın kaldırım çalışması tamamlanmak üzere. Bunların yanında birçok çalışmamız daha var. Tabi yatırımların gerçekleşmesinde bizlere destek olan Öncelikle Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Beyefendiye  Milletvekillerimiz Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram’a çok teşekkür ederim” dedi.

 

Esnaf toplantısının sonunda, esnafların sorunları  dinlenerek, çözüm önerileri noktasında fikir alış verişinde bulunuldu.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR