Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU ERZİNCAN BELEDİYE SPOR OLDU

Buradasınız: Haberler - Kurumlar Arası Futbol Turnuvasının Şampiyonu Erzincan Belediye Spor Oldu

1368 görüntülenme - Tarih: 15.06.2016    YAZDIR

2015- 2016 futbol sezonunda Amatör Sporlar Konfederasyonun düzenlemiş olduğu Adnan Tanalı kurumlar arası futbol turnuvası Erzincan Belediye Spor’un şampiyonluğuyla tamamlandı. Erzincan Belediye Spor, 15 Takımın katıldığı turnuvada Son maçını Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüyle yaptı.

15 Haziran Çarşamba günü kupayı Belediye Başkanımıza sunan Amatör Sporlar Konfederasyonu Erzincan temsilcisi Lokman Turan “Düzenlediğimiz futbol turnuvasıyla kurumlar arası diyalogu arttırmayı hedefledik. Düzenlediğimiz turnuvanın birincisi de Erzincan Belediye Spor oldu. Kendilerine  başarılar diliyorum” dedi.

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ise “2015- 2016 kurumlar arası futbol turnuvasının düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu tip müsabakalar kurumlar arası diyalogu artırmak futbolu sevdirmek ve dostlukları pekiştirmek adına güzel bir organizasyon oldu. Bu müsabakalara katılan tüm takımlarımızı ve Erzincan Belediye Spor kulübü futbolcularını kutluyorum. Erzincan Belediyesi olarak yaklaşık iki yıldır tüm branşlarımıza desteğimizi sürdürüyoruz. Kulüplerimizden Türkiye ve Avrupa şampiyonları çıkartıyoruz. Amatör futbol kulübümüzün de güçlenmesi adına arkadaşlarımızla çalışmalara başlayacağız” dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR